Krepšelis

    Produktas Kaina Kiekis Suma

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00
Viso 0.00
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Vilnius 700: Laiko portalas

2023 m. sausio 25 d., 19:30

Skirtingos muzikantų kartos, bet vienas, bendras, mūsų visų laikas, susiejantis būtąjį ir esamąjį. Skirtingi mūsų gyvenimai ir jų patirtys, bet vienas, bendras, mūsų visų Vilnius, švenčiantis 700 metų jubiliejų ir atveriantis „Laiko portalą“ – muzikinę ir vizualinę kelionę, kuriai pradžią davė Gediminas, o tęsiame mes, karta iš kartos, per amžius rašantys atsakymą į jo laišką – kurdami, statydami, augindami šitą miestą, dainuodami jam ir apie jį.

Sausio 25-ąją Katedros aikštėje atsiversiantis „Laiko portalas“ sutelks skambiausius įvairių kartų balsus, kurių aidas, kaip ir rašė Gediminas, sklis per visą Lietuvą, pasakodamas apie miestą, mūsų sostinę, mūsų Vilnių. Šventės dalyviai išgirs ir išvys specialiai jubiliejui sukurtą šventinę programą, kurios ašis – įvairių kartų ir žanrų muzikiniai kūriniai, atversiantys istorines ir šiuolaikines Vilniaus temas.

Katedros aikštėje pasinersime į žodžių, garsų, balsų ir vaizdų dermę, į nenutrūkstamą pasakojimą apie Vilnių kaip mūsų visų miestą – ne tik vilniečių, bet visos Lietuvos miestą, kurį savo laiškais ir kūrė Gediminas, o jo viziją per amžius tęsė kitos kartos, užauginusios ir mus, Vilniuje kuriančius, dirbančius, gyvenančius šiandien.

Tarp jubiliejinio koncerto dalyvių – Andrius Mamontovas, Monika Liu, Mantas Jankavičius, Ieva Barbora Juozapaitytė, Saulius Petreikis, grupės „Solo Ansamblis” ir „Freestarz“, Švento Kristoforo kamerinis orkestras, Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO ir daugybė kitų atlikėjų, susitiksinčių netradicine scena pavirsiančioje Katedros aikštėje, nušviestoje „Laiko portalo“ ženklų – vizualinių praeities ir dabarties įvaizdžių, duosiančių pradžią po koncerto prasidėsiančiam Vilniaus Šviesų festivaliui.

Koncerto įrašas:

Details

Date:
2023 m. sausio 25 d.
Time:
19:30
Website:
https://www.700vilnius.lt/programos-akcentai/metu-sventes/vilniaus-sviesu-festivalis/

Venue

Katedros aikštė
Katedros a.
Vilnius, Lietuva
+ Google Map

Organizers

Vilniaus miesto savivaldybė
LRT
Vilnius 700