Krepšelis

    Produktas Kaina Kiekis Suma

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00
Viso 0.00
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Laisvė šviečia 2024. RADAROM!

vasario 24 d., 18:30

Vasario dvidešimt ketvirtoji krauju įrašyta į modernaus, demokratiško pasaulio istoriją. Paryčiais sovietmečio tironas nusitaikė į strateginius Ukrainos gynybos objektus ir visą laisvąjį pasaulį. Žuvo dešimtys tūkstančių nekaltų žmonių, kankinamos ir niekinamos moterys, vaikai. Išeikime už Ukrainą. Kaip TADA, taip ir DABAR! Tai mūsų LAISVĖS ir mūsų ATEITIES klausimas.
Vasario dvidešimt ketvirtą dieną, 18.30 val. susitikime Vilniuje, Lukiškių aikštėje, kur su garsiausiais šalies atlikėjais tarkime: Tegu Laisvė šviečia. RADAROM! Kasdien. Iki pergalės!

Vasario 24 d. 18.30 val. ateikite į Lukiškių aikštę Vilniuje, kur rengiamas įspūdingas solidarumo su Ukraina koncertas – „Laisvė šviečia 2024. RADAROM!

PROGRAMA
18.30 – specialus G&G Sindikato pasirodymas
18.55 – 20.00 – “Laisvė šviečia 2024. RADAROM!”. Išskirtinius pasirodymus ruošia FC Baseball, Baltos varnos, Raminta Naujanytė-Bjelle, Saulius Petreikis, Jonas Sakalauskas, Ieva Barbora Juozapaitytė, berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, Dainotas Varnas, Ieva Narkutė, Kristina Žaldokaitė ir choras „Vilnius Voices“ ir kiti. Renginį ves Edmundas Jakilaitis ir Gerūta Griniūtė.
19.00 val. Visuotinė tylos minutę. Tą akimirką kviečiame sustoti, kur bebūtumėt ir pagerbti žuvusius už Ukrainos ir mūsų Laisvę.

Renginys bus transliuojamas per LRT ir LRT.lt. Renginio metu bus renkamos lėšos saugaus kario rinkiniams. Nuoširdžiai dėkojame renginio partneriams: OMNISEND, Vilniaus miesto savivaldybei, LR Kultūros ministerijai ir LRT. Drauge – daugiau gerumo!

1485 – auka 5 EUR.
Paypal – mes@stipruskartu.lt

Renginio partneriai: Vilniaus kultūros centras, MEX PRO, TOPAZ, Videoprojektai, Mama studio, Stebulė, Lukiškių kalėjimas, asociacija „Latga”.

Koncerto įrašas (LRT):

 

Details

Date:
vasario 24 d.
Time:
18:30
Website:
https://radarom.lrt.lt

Organizer

LRT
Phone
+37052363000
Email
lrt@lrt.lt
View Organizer Website

Venue

Lukiškių aikštė
Lukiškių aikštė
Vilnius, Lithuania