Krepšelis

    Produktas Kaina Kiekis Suma

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00
Viso 0.00
Loading Events

« All Events

Dainų diena „Kad giria žaliuotų“

liepos 6 d., 20:30

Free – 20€

Dainų šventės savaitės finalas – Dainų diena. Į Vingio parką šią dieną pro visus įmanomus įėjimus plaukia minios, susirenkančios išgyventi to, kas kaip prisiminimas liks visam gyvenimui: specialiai Dainų dienai pastatytoje parko estradoje 12 000 atlikėjų dainuos apie šimtmetį gyvybės.

Dainų diena „Kad giria žaliuotų“ apibendrins visą šimtmetį mininčios Dainų šventės savaitę. Šimtmetis – kaip istorijos laikotarpis, ir šimtmetis – tarsi nesibaigianti daina, kurios žodžiai – mūsų valstybės ir mūsų kultūros istorija, ryškiai atsispindinti ir šimtametėje Dainų šventės tradicijoje. Daina – kertinis ir nepakeičiamas šios tradicijos žodis, į kurį susitelkia Dainų dienos kūrėjai, šventės programą sudarę iš svarbiausių ir skambiausių kūrinių, liudijančių kintantį laiką ir dainavimo kultūros kelią, įprasminančių mus – dainuojančią, kūrybingą tautą, skirtingais balsais atliepiančią tuos pačius dainos žodžius.

Šimtmečio Dainų dienoje daina atsivers ne tik dalyvių ir žiūrovų balsais. Daina čia taps pasakotoja, klausytoja ir pašnekove, daina čia mąstys, kalbės, jaudinsis, ruošis ir klausysis mūsų, prabylančių ir nutylančių bendrystėje. Dainos balsas ir mūsų žodžiai apie ją, mūsų tyla ir dainos žodžiai apie mus – 2024 m. Dainų dienoje visa taps vieniu, kaip ir žaliuojanti giria, žemę sujungianti su dangumi.

KŪRYBINĖ GRUPĖ

Kūrybinės grupės meno vadovas Alfonsas Vildžiūnas, narės Danguolė Beinarytė ir Regina Maleckaitė
Režisierius Dalius Abaris
Scenarijaus autorius Mindaugas Nastaravičius

Sėdimi bilietai platinami bilietai.lt.
Stovimos vietos nemokamos.

Details

Date:
liepos 6 d.
Time:
20:30
Cost:
Free – 20€
Website:
https://dainusvente.lt/programa/dainu-diena/

Organizer

Lietuvos nacionalinis kultūros centras
Phone
(8-5) 261 1190
View Organizer Website

Venue

Vingio parkas
M. K. Čiurlionio g. 100
Vilnius, Lithuania
+ Google Map