Krepšelis

    Produktas Kaina Kiekis Suma

Krepšelio skaičiavimas

Suma 0.00
Viso 0.00

VASAROS STOVYKLA

Berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas” vasaros stovykla yra vienas iš svarbiausių Ąžuoliuko bendruomenės įvykių metuose. Ji organizuojama nuo 1960-ųjų metų vasaros, tad toks stovyklos ilgaamžiškumas yra tiesioginė pasekmė per dešimtmečius sukauptos patirties, kuri yra perduodama iš kartos į kartą. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet stovyklautojai turės galimybę išbandyti save atlikdami įvairias sportines bei orientacines veiklas, tobulinti savo kūrybinius ir aktorinius įgūdžius kurdami ir atlikdami ne vieną pasirodymą, gilinti žinias kultūriniuose bei literatūriniuose kontekstuose ir padės pradėti pasiruošimą artėjančiam koncertiniam sezonui.

Šiais metais stovykla vyks nuo liepos 10 iki 20 dienos, nuostabioje Bebrusų stovyklavietėje, Zamokėlių kaime, Molėtų rajone.

Norinčius dalyvauti šių metų vasaros stovykloje, prašome rašyti el. paštu: info@azuoliukas.lt

Rėmėjai

Siekdami stovyklautojams užtikrinti geriausius įspūdžius, kokybišką patirtį ir didesnį prieinamumą, kreipiamės į rėmėjus, kurie mums padėjo pasiekti šių tikslų.

Projektą dalinai finansuoja:

Taip pat prie mūsų stovyklos savo skania kava prisideda „Huracán Coffee“, o jaunuolius kultūriškai praturtina „MO muziejus“.

MO-museum-logo-LT