Ąžuoliuko muzikos mokykla

„Mokant vaikus būtina ne tik vystyti jų atlikėjiškus įgūdžius, bet ir kelti bendrą jų muzikinį lygį, plėsti akiratį, ugdyti meninį skonį. Jis privalo mokėti ne tik išraiškingai interpretuoti kūrinį, bet ir kritiškai jį vertinti, suprasti jo estetinį poveikį"
          Sulamita Gelpernienė, buvusi ilgametė „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos mokytoja

„Kai per pirmąją repeticiją mokytoja Marija Bedarfaitė pademonstravo, kaip reikia dainuoti, pamaniau sau, kad taip dainuojant esu girdėjęs tik per televiziją. Dabar tai kelia juoką, tačiau vaikystėje tai buvo vienas iš tų įspūdžių, kurie pastūmėjo rimčiau susidomėti dainavimu. Mokytoja rasdavo savo širdy vietos kiekvienam pypliui, ji skiepijo ne tik norą dainuoti, bet ir norą daryti gera kitiems"
          Rafailas Karpis, operos solistas

„Ąžuoliukas“ yra visa mano vaikystė – geriausi metai ir puikiausi prisiminimai. Muzika, draugų ratas, vasaros stovyklos, koncertinės kelionės po Lietuvą ir svetur – visa tai, kas formavo mano ir mano bendraamžių „Ąžuoliuke“ pasaulėvaizdį. Dar ir dabar mintyse girdžiu skambant „...krantai Nemunėlio...“
          Ignas Vėgėlė, advokatas

„Man „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, su savo specifine atmosfera, tradicijomis ir geru kolektyvu, buvo stipri paskata pamilti muziką. Nuolatinis palaikymas suteikė pasitikėjimo savimi ir didesnio noro eiti į priekį, o geranoriški mokytojai įkvėpė entuziazmo."
          Saulius Lipčius, atlikėjas (klasikinė gitara)

„Šioje muzikos mokykloje man teko mokytis pas daugelį pedagogų, ir kiekvienas iš jų atskleidė vis naujus muzikos pažinimo aspektus. Mokytojų padedamas, gilinausi į muzikos paslaptis, mokiausi suvokti pasaulį ir save, nes tik giliai jausdamas gali tapti kūrybišku ir rimtu atlikėju."
          Vytenis Gurstis, atlikėjas (fleita)